Wszystkie Oferty Pracy ifirma.pl Core / Wrocław / Stacjonarnie, Hybrydowo

Project Manager/Program Manager

Rodzaj umowy

Umowa o pracę, B2B

Tryb pracy

Stacjonarnie, Hybrydowo

Zespół

Wewnętrzny

Lokalizacja

Wrocław

Wynagrodzenie

UoP: 10 000-16 500 zł brutto | B2B: 11 500-19 500 netto

Jesteśmy jednym z liderów branży fintech o ugruntowanej pozycji na rynku. Nasza firma to miejsce, gdzie kreatywność i zaangażowanie spotykają się z technologią.
Nasze produktowe portfolio to dwa flagowe produkty, do których należą:

  • ● aplikacja Firmbee.com do kompleksowego zarządzania projektami firmowymi wraz z ich rozliczaniem, sprzedażą, rozbudowanym modułem ATS oraz modułem CRM
  • ● Ifirma.pl do zarządzania nie tylko księgowością, ale także do kompleksowego zarządzania sprzedażą, łącznie z coraz szerszym wsparciem działalności e-commerce.

Tworzymy nowoczesne produkty, które ułatwią życie tysiącom klientów — nie tylko w Polsce, ale i na świecie.

Kogo szukamy?

Poszukujemy osoby, która będzie odpowiedzialna za realizację ustalonej strategii naszego produktu. Mimo długiego stażu na rynku wciąż udaje się nam pracować w zwinnym, startupowym modelu, dzięki czemu każdy członek zespołu ma dużą samodzielność i realny wpływ na rozwój firmy

Obowiązki
  • Opracowywanie harmonogramów projektów, zapewnienie ich terminowej realizacji oraz dostosowanie do wymagań jakościowych,
  • Nadzór nad całym cyklem realizacji projektu,
  • Aktywny udział w pracach rozwojowych dotyczących produktu,
  • Ścisła współpraca z programistami, analitykami, testerami i innymi osobami zaangażowanymi w projekt,
  • Doskonalenie procesów projektowych i operacyjnych w celu zwiększenia efektywności i skuteczności realizacji projektów,
  • Śledzenie trendów rynkowych w projektowaniu aplikacji działających w modelu SaaS.
Wymagania
  • Preferowane co najmniej 2-letnie doświadczenie zawodowe w zarządzaniu aplikacjami,
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej w języku angielskim,
  • Zrozumienie technologii wykorzystywanych przy wdrożeniu i skalowaniu aplikacji w modelu SaaS,
  • Dobra komunikacja interpersonalna i zdolność budowania relacji,
  • Zdolność do skutecznego zarządzania i motywowania zespołu,
  • Ogólna wiedza związana z:
  • tworzeniem oprogramowania,
  • architekturą oprogramowania wymagającego sukcesywnego skalowania,
  • utrzymaniem i skalowaniem oprogramowania opartego o środowisko chmurowe.
Oferujemy
  • Stabilną pracę w firmie istniejącej od 2001, notowanej na GPW od 2008 roku,
  • Możliwość pracy hybrydowej,
  • Elastyczne godziny pracy (początek pracy między 7 a 9),
  • Realny wpływ na rozwój swojego obszaru i firmy,
  • Dużą samodzielność działania i przestrzeń do realizacji własnych pomysłów,
  • Benefity pozapłacowe: karta Multisport, prywatna opieka medyczna,
  • Bezpłatny parking bezpośrednio pod firmą,
  • Wspólne wyjścia integracyjne.

Bądźmy w kontakcie

Skontaktuj się z Agatą już dziś, aby rozpocząć swoją podróż z firmą, która ceni Twoje unikalne umiejętności i wiedzę.