Wszystkie Oferty Pracy Marketing / Wrocław / Stacjonarnie, Hybrydowo

Senior Designer / Brand Designer

Rodzaj umowy

Umowa o pracę, B2B

Tryb pracy

Stacjonarnie, Hybrydowo

Zespół

Marketing

Lokalizacja

Wrocław

Wynagrodzenie

UoP 11 900-15 200 brutto, B2B 12 100-15 900 netto

Jesteśmy jednym z liderów branży fintech o ugruntowanej pozycji na rynku.
Nasza firma to miejsce, gdzie kreatywność i zaangażowanie spotykają się z technologią.
Nasze produktowe portfolio to dwa flagowe produkty, do których należą:

    • – aplikacja Firmbee.com do kompleksowego zarządzania projektami firmowymi wraz z ich rozliczaniem, sprzedażą, rozbudowanym modułem ATS oraz modułem CRM,
    • – Ifirma.pl do zarządzania nie tylko księgowością, ale także do kompleksowego zarządzania sprzedażą, łącznie z coraz szerszym wsparciem działalności e-commerce.

Tworzymy nowoczesne produkty, które ułatwią życie tysiącom klientów — nie tylko w Polsce, ale i na świecie.

Obowiązki
  • opracowywanie i wdrażanie kompleksowych strategii brandingu, uwzględniając unikalne cechy marki i cele biznesowe,
  • kierowanie procesem projektowania różnorodnych materiałów graficznych, w tym materiałów marketingowych, stron internetowych itp.,
  • nadzorowanie procesu twórczego, od koncepcji po finalną realizację, współpraca z zespołem projektowym i innymi działami firmy,
  • tworzenie i zarządzanie projektami multimedialnymi, obejmującymi różne platformy, takie jak strony internetowe, aplikacje mobilne, animacje itp.,
  • udzielanie wsparcia, mentorowanie i rozwijanie umiejętności członków zespołu, przyczynianie się do podnoszenia jakości pracy całego działu,
  • stałe dążenie do optymalizacji procesów projektowych, wprowadzanie efektywnych rozwiązań, które przyspieszą produkcję i poprawią jakość projektów.
Wymagania
  • min. 5-letnie doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • doskonała znajomość narzędzi projektowych takich jak: Figma, Photoshop, Illustrator, InDesign,
  • znajomość podstawowych języków programowania, takich jak: HTML i CSS,
  • doświadczenie w pracy z multimedianymi projektami, włączając w to projektowanie interfejsów, animacje oraz inne formy komunikacji wizualnej,
  • zdolność projektowania dla różnych mediów, w tym online, mobile, print i inne, dostosowując projekty do specyfiki danej platformy,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2,
  • kreatywność i innowacyjność oraz dobre zdolności komunikacyjne,
  • myślenie analitycznie i umiejętność dostosowywania się do różnych sytuacji.

Jeśli to Ty, to wyślij nam swoje CV oraz Portfolio!

Oferujemy
  • elastyczne godziny pracy (rozpoczęcie pracy między 7 a 9 rano),
  • realny wpływ na rozwój swojego obszaru i firmy,
  • możliwość pracy hybrydowej po okresie wdrożeniowym,
  • dużą samodzielność działania i przestrzeń do realizacji własnych pomysłów,
  • benefity pozapłacowe: karta Multisport i prywatna opieka medyczna,
  • bezpłatny parking oraz dostęp do rowerowni,
  • wspólne wyjścia integracyjne.

Bądźmy w kontakcie

Skontaktuj się z Agatą już dziś, aby rozpocząć swoją podróż z firmą, która ceni Twoje unikalne umiejętności i wiedzę.