Wszystkie Oferty Pracy Quality Assurance. / Wrocław / Stacjonarnie, Hybrydowo

Tester aplikacji webowych

Rodzaj umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenia

Tryb pracy

Stacjonarnie, Hybrydowo

Zespół

Quality Assurance

Lokalizacja

Wrocław

Wynagrodzenie

IFIRMA SA

Jesteśmy jednym z liderów branży fintech o ugruntowanej pozycji na rynku.
Nasza firma to miejsce, gdzie kreatywność i zaangażowanie spotykają się z technologią.
Nasze produktowe portfolio to dwa flagowe produkty, do których należą:

  • – aplikacja Firmbee.com do kompleksowego zarządzania projektami firmowymi wraz z ich rozliczaniem, sprzedażą, rozbudowanym modułem ATS oraz modułem CRM
  • – Ifirma.pl do zarządzania nie tylko księgowością, ale także do kompleksowego zarządzania sprzedażą, łącznie z coraz szerszym wsparciem działalności e-commerce.

Tworzymy nowoczesne produkty, które ułatwią życie tysiącom klientów — nie tylko w Polsce, ale i na świecie.

Twoje zadania
  • testowanie manualne aplikacji webowej i mobilnej,
  • przygotowanie metodyki testowej zgodnej z wdrożonym cyklem życia oprogramowania,
  • weryfikacja i testowanie zaprojektowanych rozwiązań w zakresie zgodności ze specyfikacją w zakresie Biznes/UX/UI,
  • prowadzenie testów odbiorczych aplikacji po wdrożeniu produkcyjnym,
  • monitorowanie i identyfikacja oczekiwań klientów,
  • konsultacja z użytkownikami systemu w zakresie zgłaszanych uwag,
  • raportowanie wyników testów,
  • współpraca z programistami, analitykami i testerami,
  • wsparcie w tworzeniu testów automatycznych.
Nasze oczekiwania
  • dobrej znajomości zagadnień związanych z testowaniem, analityką i projektowaniem wynikającej z ukończonych kursów i lub własnych doświadczeń i samokształcenia,
  • jesteś spostrzegawczy/a i dokładny/a i dobrze zorganizowany/a,
  • potrafisz wyszukiwać błędy i nieścisłości,
  • jesteś nastawiony/a na rozwój i ciągłe uzupełnianie swojej wiedzy,
  • znasz język angielski w stopniu co najmniej komunikatywnym,
  • umiejętności analitycznego myślenia,
  • umiejętności pracy w zespole, komunikatywności.
Mile widziane
  • doświadczenie w pracy na jako tester aplikacji, umiejętność tworzenia scenariuszy testowych, znajomość narzędzi do zarządzania produkcją oprogramowania i raportowania błędów (Bug Tracker) typu Jira, ProofHub, Assana, Mantis,
  • wiedza z zakresu UX/UI,
  • znajomość podstaw SQL,
  • znajomość zagadnień związanych z prowadzeniem projektów informatycznych, wytwarzaniem oprogramowania.
Oferujemy
  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, notowanej na GPW,
  • elastyczne godziny pracy (zaczynasz, o której chcesz między 7 a 9),
  • realny wpływ na projektowaną aplikację i pełne wsparcie kreatywności,
  • dużą samodzielność i przestrzeń do realizacji własnych pomysłów,
  • szkolenia i możliwość rozwijania własnych umiejętności w pracy z doświadczonym zespołem,
  • dobrą atmosferą w pracy, zgrany zespół,
  • benefity pozapłacowe: karta Multisport i prywatna opieka medyczna,
  • bezpłatny parking oraz rowerownia do twojej dyspozycji,
  • wspólne wyjścia integracyjne.

Bądźmy w kontakcie

Skontaktuj się z Agatą już dziś, aby rozpocząć swoją podróż z firmą, która ceni Twoje unikalne umiejętności i wiedzę.