Wszystkie Oferty Pracy / Wrocław / Stacjonarnie, Hybrydowo

Asystentka ds. personalnych

Rodzaj umowy

Umowa zlecenia

Tryb pracy

Stacjonarnie, Hybrydowo

Zespół

Wewnętrzny

Lokalizacja

Wrocław

Wynagrodzenie

Do naszego Działu Kadr obsługującego naszą Spółkę szukamy Asystentki ds. personalnych.

Jesteśmy Spółką notowaną na GPW, jednym z liderów branży fintech i jednym z największych biur rachunkowych w Polsce, cieszącym się ugruntowaną pozycją na rynku.

Obowiązki
  • wspomaganie zespołu w pracy operacyjnej w obszarze kadr i płac
  • pomoc w prowadzeniem spraw socjalnych pracowników
  • prowadzenie ewidencji czasu pracy, urlopów i innych nieobecności
  • archiwizacja, porządkowanie dokumentów kadrowych
Wymagania
  • dobra znajomość programów z zakresu pakietu MS Office (w szczególności Excel)
  • dokładność, rzetelność i zaangażowanie w wykonywane zadania,
  • wysokie umiejętności interpersonalne.
Mile widziane
  • doświadczenie w pracy z programami: Symfonia R2 Płatnik
Oferujemy
  • długofalową, stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, notowanej na GPW,
  • elastyczne godziny pracy,
  • możliwość rozwijania swoich umiejętności w pracy z doświadczonym zespołem,
  • benefity pozapłacowe: karta Multisport, prywatna opieka medyczna-współfinansowane przez pracodawcę,
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • bezpłatny parking, dostęp do rowerowni oraz rowerów firmowych,
  • wspólne wyjścia integracyjne.

Bądźmy w kontakcie

Skontaktuj się z nami już dziś, aby rozpocząć swoją podróż z firmą, która ceni Twoje unikalne umiejętności i wiedzę.