KIEROWNIK ZESPOŁU PROGRAMISTÓW

Konrad Kubacki

W naszej firmie oferujemy różnorodne projekty i możliwości rozwoju w obszarze programowania. Staż może być doskonałą okazją, aby zdobyć praktyczne doświadczenie, nauczyć się nowych technologii i zobaczyć, jak wygląda praca w branży IT.

Program szkoleniowy – ifirma.pl

Stworzyliśmy ten program, aby pomóc najzdolniejszym i najbardziej utalentowanym młodym programistom znaleźć najlepsze możliwości, które pozwolą im odnieść sukces jako developerzy.

Naszym celem jest rozwój talentów. Szkolimy programistów, którzy dołączą do naszych zespołów i będą wspólnie z nami budować nasze systemy w oparciu o technologie takie jak Java, SQL, JavaScript, React, Kotlin, Swift, MongoDB, Hibernate, Spring. Takie podejście pomaga tworzyć systemy, w których każdy rozumie swoją rolę i wie jak może przyczynić się do sukcesu projektu.

3 msc.
Okres wdrożenia
W ciągu pierwszych trzech miesięcy przydzielimy Ci mentora. Nauczysz się korzystać z naszych narzędzi i stylu pisania, a wiedzę wykorzystasz podczas tworzenia pierwszych mikroaplikacji. Jednocześnie ukończysz wymagane przez nas szkolenie z zakresu Java oraz SQL. Poznasz również narzędzia developerskie oraz systemy do zarządzania projektami (Jira).
6 msc.
Pierwsze dostarczenie
W ciągu kolejnych sześciu miesięcy zdobędziesz dostateczną wiedzę o ifirma.pl oraz firmbee.com, która pozwoli Ci proponować i dostarczać nowe rozwiązania. Jednocześnie pod opieką mentora nabędziesz kompetencji potrzebnych do realizacji większych zadań. Pod koniec tego okresu będziesz uczestniczył w code review innych osób z zespołu.
1 rok.
Samodzielne stanowisko
W ciągu 12/15 miesięcy przejmiesz odpowiedzialność za wskazany obszar tematyczny i będziesz w stanie samodzielnie lub jako członek zespołu projektowego szacować i dostarczać gotowe rozwiązania. Do tego czasu przejdziesz pełny cykl szkoleń i rozmów przeprowadzonych wraz z Twoim opiekunem i szefem zespołu programistów. Omówimy Twoje wyniki, przeanalizujemy rozwój i wytyczymy cele na przyszłość.

Rozwijaj się pod okiem doświadczonych kolegów z zespołu ifirma.pl

Zostaw maila lub numer telefonu, odezwiemy się do Ciebie