Wszystkie Oferty Pracy DEV / Wrocław / Hybrydowo

Java Developer

Rodzaj umowy

Umowa o pracę, B2B

Tryb pracy

Hybrydowo

Zespół

ifirma.pl Core

Lokalizacja

Wrocław

Wynagrodzenie

12 500-19 000 brutto

IFIRMA SA

Jesteśmy jednym z liderów branży fintech o ugruntowanej pozycji na rynku.
Nasza firma to miejsce, gdzie kreatywność i zaangażowanie spotykają się z technologią.
Nasze produktowe portfolio to dwa flagowe produkty, do których należą:

  • – aplikacja Firmbee.com do kompleksowego zarządzania projektami firmowymi wraz z ich rozliczaniem, sprzedażą, rozbudowanym modułem ATS oraz modułem CRM,
  • – Ifirma.pl do zarządzania nie tylko księgowością, ale także do kompleksowego zarządzania sprzedażą, łącznie z coraz szerszym wsparciem działalności e-commerce.
  • Tworzymy nowoczesne produkty, które ułatwią życie tysiącom klientów — nie tylko w Polsce, ale i na świecie.

    Twoje zadania
    • bieżąca implementacja i rozwój naszych produktów
    • współpraca z analitykami i testerami nad rozwojem produktu – wdrażanie własnych pomysłów i rozwiązań
    • różne ścieżki rozwoju dostosowane do Twoich oczekiwań i możliwości:
    • możesz zostać liderem budowanego wokół Ciebie zespołu developerskiego realizującego całościowe zadania np. nowe moduły
    • możesz rozwijać się bardziej biznesowo – i mieć wpływ na to w jakim kierunku idą nasze produkty
    • możesz, jeśli wolisz tylko programować, rozwijać się w rolach „individual contributor (IC)” realizując najbardziej złożone technicznie zadania
    • albo wybrać dowolny mix powyższych, który będzie pasować do Twojego rozwoju
    Nasze oczekiwania
    • 5+ lata doświadczenia zawodowego,
    • dobra znajomość JAVA lub pokrewnych języków programowania,
    • bardzo dobra znajomość SQL.
    Twoim dodatkowym atutem będzie znajomość:
    • Git,
    • Linux,
    • JavaScript,
    • MongoDB,
    • Spring,
    • Hibernate.
    Oferujemy
    • wynagrodzenie finansowe na poziomie: 15 000 – 20 000 netto B2B | 12 500 – 19 000 brutto UoP
    • realny wpływ na projektowaną aplikację i pełne wsparcie kreatywności,
    • dużą samodzielność i przestrzeń do realizacji własnych pomysłów,
    • praca w stabilnej, rozwijającej się firmie z wieloletnim doświadczeniem
    • szkolenia oraz możliwość rozwijania swoich umiejętności w pracy z doświadczonym zespołem,
    • benefity pozapłacowe: karta Multisport i prywatna opieka medyczna,
    • bezpłatny parking oraz rowery firmowe do Twojej dyspozycji,
    • wspólne wyjścia integracyjne, szereg firmowych imprez.

    Bądźmy w kontakcie

    Skontaktuj się z Agatą już dziś, aby rozpocząć swoją podróż z firmą, która ceni Twoje unikalne umiejętności i wiedzę.