Wszystkie Oferty Pracy Księgowość / Wrocław / Stacjonarnie

Księgowa/Księgowy

Rodzaj umowy

Umowa o pracę

Tryb pracy

Stacjonarnie

Zespół

Księgowość

Lokalizacja

Wrocław

Wynagrodzenie

4800 - 8500 zł brutto

IFIRMA SA

Jesteśmy jednym z największych biur rachunkowych w Polsce. Stworzyliśmy od podstaw pierwszy internetowy program do samodzielnego prowadzenia księgowości dla jednoosobowych działalności gospodarczych. Nasz zespół składa się z zaufanych i doświadczonych specjalistów, którzy każdego dnia pomagają rozwiązywać problemy księgowe tysiącom przedsiębiorców.

Twoje zadania
  • obsługa uproszczonej księgowości (PIT, ryczałt i VAT) oraz ZUS DRA przydzielonych firm,
  • sporządzanie deklaracji podatkowych,
  • obsługa zagadnień kadrowo-płacowych,
  • stały kontakt z właścicielami obsługiwanych firm (telefoniczny, mailowy).
Nasze oczekiwania
  • posiadasz min. średnie wykształcenie (technik ekonomista) lub wyższe kierunkowe (finanse i rachunkowość lub inny kierunek pokrewny),
  • masz minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • posiadasz wiedzę z zakresu ubezpieczeń społecznych (głównie ZUS przedsiębiorcy) oraz bieżących przepisów podatkowych,
  • jesteś dyspozycyjny/a do podjęcia pracy w pełnym wymiarze godzin,
  • jesteś skrupulatna/y, dobrze zorganizowana/y i potrafisz ustalać priorytety.

Twoim dodatkowym atutem będzie: znajomość przepisów kadrowo-płacowych, doświadczenie w pracy z programem Płatnik.

Oferujemy
  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, notowanej na GPW,
  • elastyczne godziny pracy (zaczynasz, o której chcesz między 7 a 9),
  • wynagrodzenie w wysokości: 4 800 - 5 600 zł/m-c brutto podczas okresu próbnego i około 6 200 - 8 500 zł/m-c brutto po zakończeniu szkolenia,
  • kompleksowe wsparcie i wdrożenie - zakres i czas trwania szkolenia będzie dopasowany do Twojego poziomu doświadczenia i potrzeb,
  • po okresie próbnym i wdrożeniowym możliwość pracy stacjonarnie lub zdalnie,
  • możliwości dalszego rozwoju zawodowego, jasna ścieżka kariery
    (Księgowa/y → Lider zespołu Księgowego → Koordynator),
  • benefity pozapłacowe: karta Multisport i prywatna opieka medyczna,
  • program poleceń pracowniczych,
  • bezpłatny parking oraz rowery firmowe do Twojej dyspozycji,
  • wspólne wyjścia integracyjne, szereg firmowych imprez.

Bądźmy w kontakcie

Skontaktuj się z Agatą już dziś, aby rozpocząć swoją podróż z firmą, która ceni Twoje unikalne umiejętności i wiedzę.