Wszystkie Oferty Pracy DEV / Wrocław / Stacjonarnie, Hybrydowo

Machine Learning Developer

Rodzaj umowy

Umowa o pracę, B2B

Tryb pracy

Stacjonarnie, Hybrydowo

Zespół

Deep Learning

Lokalizacja

Wrocław

Wynagrodzenie

IFIRMA SA

Jesteśmy jednym z liderów branży fintech o ugruntowanej pozycji na rynku.
Nasza firma to miejsce, gdzie kreatywność i zaangażowanie spotykają się z technologią.
Nasze produktowe portfolio to dwa flagowe produkty, do których należą:

  • – aplikacja Firmbee.com do kompleksowego zarządzania projektami firmowymi wraz z ich rozliczaniem, sprzedażą, rozbudowanym modułem ATS oraz modułem CRM,
  • – Ifirma.pl do zarządzania nie tylko księgowością, ale także do kompleksowego zarządzania sprzedażą, łącznie z coraz szerszym wsparciem działalności e-commerce.
  • Tworzymy nowoczesne produkty, które ułatwią życie tysiącom klientów — nie tylko w Polsce, ale i na świecie.

    Kogo szukamy

    Szukamy programistów, gotowych do nauki i pełnych pomysłów, którzy chcieliby rozwijać narzędzia związane ze wsparciem decyzji w oparciu o rozwiązania AI. Zatem jeśli wolisz tworzyć realny produkt, na którego kształt (technologiczny i biznesowy) masz wpływ, dołącz do nas we Wrocławiu. Będziemy razem rozwijać nasz produkt firmbee.com oraz ifirma.pl

    Twoje zadania
    • rozwój naszych pluginów dla platformy Wordpress
    • implementacja szablonów Wordpress
    • implementacja wtyczek i integracji dla sklepów internetowych
    • współpraca z zespołem programistów, analityków i testerów
    • opcjonalnie uczestnictwo w rozwoju aplikacji opartych o React Native

    Wraz z nami będziesz zajmował się bieżącą implementacją i rozwojem naszych produktów w zakresie Machine/Deep Learning. Z czasem obejmiesz także opieką mentorską mniej doświadczonych członków zespołu. Naturalnym dalszym krokiem będzie zbudowanie zespołu, którego zostaniesz liderem realizującego całościowe zadania developerskie np. nowe moduły.

    Alternatywnie, do liderskiej ścieżki rozwoju, w zależności od indywidualnych preferencji są ścieżki Individual Contributor albo Tech lead != Team lead.

    Dodatkowo na bieżąco będziesz współpracował z analitykami i testerami nad rozwojem produktu – także wdrażając swoje pomysły i rozwiązania technologiczne i biznesowe.

    Do pracy możesz śmigać firmowym rowerem (do wyboru miejski i ostre koło). Potem wspólnie programujemy i staramy się sprawić aby nasz produkt był po prostu fajny. Nie boimy się wdrażać nowych rozwiązań więc będziesz na bieżąco z obecnymi trendami i technologiami programistycznymi.

    Jesteśmy operatorem serwisu do zarządzania projektami Project Management System with Kanban Board – FIRMBEE.COM

    Wymagania
    • minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku (w przypadku większego doświadczenia możliwość negocjacji stawki)
    • Dobre umiejętności programowania w Pythonie
    • Doświadczenie w uczeniu maszynowym
    • Znajomość Teseract OCR
    • Dobre umiejętności analityczne
    • Mile widziana znajomość TensorFlow i Pytorch oraz Java
    • biegła znajomość PHP, SQL, HTML i CSS
    • znajomość JavaScript, Sass
    • znajomość zagadnień z zakresu UX i UI
    • biegła znajomość Wordpress
    • samodzielność i odpowiedzialność
    • gotowość do nauki nowych rozwiązań technologicznych
    • Znajomość Git, Jira, Mac OS
    Mile widziane
    • znajomość platform eCommerce
    • doświadczenie w rozwoju narzedzi eCommerce
    • podstawowa znajomość JAVA
    Oferujemy
    • Realny wpływ na projektowaną aplikację i pełne wsparcie kreatywności
    • Dużą samodzielność i przestrzeń do realizacji własnych pomysłów
    • Opcję rozwoju w kierunku Java Development lub React Native
    • Pracę w stabilnej, rozwijającej się firmie z wieloletnim doświadczeniem
    • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności (wynagrodzenie i zakres obowiązków będzie zależny od doświadczenia i umiejętności)
    • Szkolenia i możliwość rozwijania własnych umiejętności w pracy z doświadczonym zespołem
    • Dobrą atmosferę pracy w zgranym zespole

    Bądźmy w kontakcie

    Skontaktuj się z Agatą już dziś, aby rozpocząć swoją podróż z firmą, która ceni Twoje unikalne umiejętności i wiedzę.