Wszystkie Oferty Pracy DEV / Wrocław / Stacjonarnie, Hybrydowo

Senior Java Developer

Rodzaj umowy

Umowa o pracę, B2B

Tryb pracy

Stacjonarnie, Hybrydowo

Zespół

ifirma.pl Core

Lokalizacja

Wrocław

Wynagrodzenie

Otwarci na propozycje

Jesteśmy jednym z liderów branży fintech o ugruntowanej pozycji na rynku.
Nasza firma to miejsce, gdzie kreatywność i zaangażowanie spotykają się z technologią.
Nasze produktowe portfolio to dwa flagowe produkty, do których należą:

  • – aplikacja Firmbee.com do kompleksowego zarządzania projektami firmowymi wraz z ich rozliczaniem, sprzedażą, rozbudowanym modułem ATS oraz modułem CRM,
  • – Ifirma.pl do zarządzania nie tylko księgowością, ale także do kompleksowego zarządzania sprzedażą, łącznie z coraz szerszym wsparciem działalności e-commerce.
  • Tworzymy nowoczesne produkty, które ułatwią życie tysiącom klientów — nie tylko w Polsce, ale i na świecie.

    Twoje zadania
    • nadzorowanie procesu tworzenia kodu
    • opieka mentorska nad zespołem
    • wdrażanie nowych rozwiązań technologicznych
    • optymalizacja

    Wraz z nami będziesz zajmował się bieżącą implementacją i rozwojem naszych produktów. Obejmiesz także opieką mentorską mniej doświadczonych członków zespołu. Naturalnym dalszym krokiem będzie zbudowanie wokół Ciebie zespołu, którego zostaniesz liderem realizującego całościowe zadania developerskie i biznesowe np. nowe moduły.

    Nasze oczekiwania
    • minimum 8 lat doświadczenia w tworzeniu aplikacji webowych,
    • bardzo dobra znajomość Java i SQL,
    • doświadczenie z relacyjnymi bazami danych.
    Mile widziane
    • Git
    • Linux
    • JavaScript
    • MongoDB
    • Spring
    • Hibernate
    Oferujemy
    • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, notowanej na GPW,
    • elastyczne godziny pracy (zaczynasz, o której chcesz między 7 a 9),
    • realny wpływ na rozwój swojego obszaru i firmy,
    • wynagrodzenie: chcemy poznać Twoje potrzeby i jaka stawka dla Ciebie jest zadowalająca,
    • benefity pozapłacowe: karta Multisport i prywatna opieka medyczna,
    • bezpłatny parking oraz firmowe rowery do Twojej dyspozycji,
    • wspólne wyjścia integracyjne, szereg firmowych imprez.

    Brzmi dobrze? Aplikuj i dołącz do nas!

    Bądźmy w kontakcie

    Skontaktuj się z Agatą już dziś, aby rozpocząć swoją podróż z firmą, która ceni Twoje unikalne umiejętności i wiedzę.