Wszystkie Oferty Pracy / Wrocław / Stacjonarnie, Hybrydowo

Specjalista ds. kadr i płac

Rodzaj umowy

Umowa o pracę

Tryb pracy

Stacjonarnie, Hybrydowo

Zespół

Wewnętrzny

Lokalizacja

Wrocław

Wynagrodzenie

7 200-8 200 brutto

IFIRMA SA

Do naszego Działu Kadr obsługującego naszą Spółkę szukamy Specjalisty ds. kadr i płac.

Jesteśmy Spółką notowaną na GPW, jednym z liderów branży fintech i jednym z największych biur rachunkowych w Polsce, cieszącym się ugruntowaną pozycją na rynku.

Obowiązki
  • obsługa osób zatrudnionych w ramach stosunku pracy, umów cywilnoprawnych (zlecenie i o dzieło) oraz osób współpracujących w oparciu o umowy B2B,
  • prowadzenie dokumentacji kadrowej i płacowej zgodnie z wymaganiami Kodeksu Pracy,
  • rozliczanie ewidencji czasu pracy, rejestracja urlopów, zwolnień lekarskich i innych nieobecności,
  • rozliczanie wynagrodzeń, sporządzanie list płac pracowników i zleceniobiorców,
  • przygotowywanie umów o pracę oraz umów cywilnoprawnych,
  • sporządzanie deklaracji/sprawozdań do ZUS, US, PFRON, GUS, PPK,
  • sporządzanie pism do kancelarii komorniczych, ZUS i innych instytucji,
  • przygotowywanie zestawień, raportów na potrzeby wewnętrzne,
  • kontrolowanie ważności badań lekarskich,
  • prowadzeniem spraw socjalnych pracowników i funduszu świadczeń socjalnych,
  • obsługa programu kadrowo-płacowego oraz programu Płatnik.
Wymagania
  • wykształcenie wyższe,
  • minimum 2-letnie doświadczenie w pracy w dziale kadr i płac w firmie zatrudniającej co najmniej 100 pracowników
  • praktyczna znajomość przepisów prawa pracy i przepisów w zakresie płac oraz ubezpieczeń społecznych,
  • dobra znajomość programów z zakresu pakietu MS Office (w szczególności Excel)
  • samodzielność, dokładność, rzetelność i zaangażowanie w wykonywane zadania,
  • wysokie umiejętności interpersonalne.
Mile widziane
  • doświadczenie w pracy z programami: Symfonia R2 Płatnik,
Oferujemy
  • długofalową, stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, notowanej na GPW,
  • po wdrożeniu w wykonywane obowiązki możliwość pracy hybrydowej,
  • elastyczne godziny pracy (rozpoczęcie między 7 a 9 rano),
  • budżet szkoleniowy - szkolenia branżowe z tematyki prawa pracy oraz dostęp do aktualnej literatury i portali branżowych,
  • możliwość rozwijania swoich umiejętności w pracy z doświadczonym zespołem,
  • dużą samodzielność działania i przestrzeń do realizacji własnych pomysłów,
  • benefity pozapłacowe: karta Multisport, prywatna opieka medyczna - współfinansowane przez pracodawcę,
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • bezpłatny parking, dostęp do rowerowni oraz rowerów firmowych,
  • wspólne wyjścia integracyjne.

Bądźmy w kontakcie

Skontaktuj się z nami już dziś, aby rozpocząć swoją podróż z firmą, która ceni Twoje unikalne umiejętności i wiedzę.