Wszystkie Oferty Pracy Księgowość / Wrocław / Stacjonarnie

Zastępca Kierownika Biura Rachunkowego ifirma.pl

Rodzaj umowy

Umowa o pracę

Tryb pracy

Stacjonarnie

Zespół

Księgowość

Lokalizacja

Wrocław

Wynagrodzenie

10 800 - 19 200 brutto

IFIRMA SA

Jesteśmy jednym z największych biur rachunkowych w Polsce. Stworzyliśmy od podstaw pierwszy internetowy program do samodzielnego prowadzenia księgowości dla jednoosobowych działalności gospodarczych. Nasz zespół składa się z zaufanych i doświadczonych specjalistów, którzy każdego dnia pomagają rozwiązywać problemy księgowe tysiącom przedsiębiorców.

Twoje zadania
  • zapewnienie pomocy i wsparcia merytorycznego dla zespołu księgowego liczącego około 100 osób,
  • nadzorowanie pracy księgowych,
  • weryfikacja zmian podatkowych i ich wpływu na pracę biura (współpraca z kierownikiem biura oraz działem analitycznym),
  • koordynowanie pracy biura oraz wdrażanie nowych rozwiązań usprawniających jego pracę,
  • współpraca z działem kadr w sprawach dotyczących zatrudnionych pracowników (urlopy, rozliczenia, przedłużanie umów itp.),
  • tworzenie, planowanie polityki szkoleń,
  • rekrutacja nowych pracowników do biura rachunkowego i koordynowanie procesu ich wdrożenia.
Nasze oczekiwania
  • minimum kilkuletnie doświadczenie zawodowe na stanowisku księgowej/księgowego/lidera w biurze rachunkowym,
  • praktyczna wiedza z zakresu uproszczonej księgowości i prawa podatkowego – warunek konieczny,
  • umiejętność analizowania przepisów prawnych (podatkowe i ubezpieczeń ZUS),
  • umiejętność rozwiązywania problemów z zakresu księgowości,
  • dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność ustalania priorytetów,
  • komunikatywność, systematyczność i dokładność.
Oferujemy
  • stabilną pracę w firmie notowanej na GPW,
  • elastyczne godziny pracy (zaczynasz, o której chcesz między 7 a 9),
  • możliwość rozwijania swoich umiejętności w pracy z doświadczonym zespołem,
  • benefity pozapłacowe: karta Multisport i prywatna opieka medyczna,
  • bezpłatny parking oraz możliwość korzystania z rowerowni,
  • wspólne wyjścia integracyjne.

Bądźmy w kontakcie

Skontaktuj się z Agatą już dziś, aby rozpocząć swoją podróż z firmą, która ceni Twoje unikalne umiejętności i wiedzę.